X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Belgesel ve Çocuk Kanalları

  Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

 • Doya Doya Spor

  İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

 • Eğlencenin adresi!

  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz komediler ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 • 24 Ay Kullanım
  Sözüne Ücretsiz
  Teknik Servis Hizmeti

 • HD için
  Ek Ücret Yok


Fiyat Tabloları

Yıldızlı Paketler 1-12 Aylar Arası 13-24 Aylar Arası
Ailenin Yıldızı Paketi
1-12 Aylar Arası
19 TL
13-24 Aylar Arası
22 TL
Filmin Yıldızı / üstelik 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye
1-12 Aylar Arası
29 TL
13-24 Aylar Arası
33 TL
Sporun Yıldızı / üstelik 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye
1-12 Aylar Arası
89 TL
13-24 Aylar Arası
99 TL
Yıldız Dolu Paketi / üstelik 12 ay Yan Oda Ailenin Yıldızı paketi hediye
1-12 Aylar Arası
109 TL
13-24 Aylar Arası
119 TL

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Üstelik veri işleme ve paylaşım izninizle;

 • 10 Eylül’e kadar Sporun Yıldızı Paketi hediye*!

 • * Hediyeden sadece Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paketleri faydalanmaktadır.

Kampanya Bilgileri

+

Kampanya, 24 ay kullanım sözüyle, Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paketlerinde 3 Eylül 2018, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerinde ise 3 Ağustos 2018’e kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında; ilk 12 ay Ailenin Yıldızı 19 TL, Filmin Yıldızı 29 TL, Sporun Yıldızı 89 TL, Yıldız Dolu 109 TL’dir. Takip eden aylarda Ailenin Yıldızı 22 TL, Filmin Yıldızı 33 TL, Sporun Yıldızı 99 TL, Yıldız Dolu 119 TL olarak faturalanır. Kamu kurumu personeli olan ve bu durumunu ilgili kimligini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen yeni aboneler kampanyadan faydalanabilir.

Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi, kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/ indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. 
Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır.
beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

12 ay boyunca ücretsiz olacak Yan Oda paketi Ailenin Yıldızı paketidir. 12. aydan sonra güncel Yan Oda paket fiyatları ile faturalandırma devam edecektir. Bu tekliften faydalanmak için tüm yeni üyelik kampanyalarında Filmin Yıldızı, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu paketlerinden birinin ana üyelikte de olması gerekmektedir. Yan Oda için 20 TL aktivasyon ücretinin Teknik Servise peşin ödenmesi gerekmektedir.

DIGITURK KURULUM 
Kampanya kapsamında, 24 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 15 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır. 

UYDU ALICISI 
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde, Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77