X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Untitled Document
Yan Oda İzlediğiniz ne varsa
YANODA'da yarı fiyatına!


İzlediğiniz ne varsa YANODA'da yarı fiyatına! Yan oda üyeliğinde ana üyelikteki paketlerin alınması durumunda %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Paketinizi seçin, herkes odasında istediğini izlesin!


FİYATLAR 
Yan oda üyeliğinde ana üyelikteki paketlerin alınması durumunda %50 indirimden yararlanabilirsiniz.
KURULUM 
40 TL aktivasyon bedeli kurulum sırasında Yetkili Teknik Servisimiz tarafından alınır. Gerektiği durumlarda LNB değişim bedeli üyeye aittir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
UYDU ALICI 
Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk Eutelsat Paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur. Taahhütsüz paketle üye olunması durumunda uydu alıcı üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına verilmektedir. Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.
DETAYLAR 

Bu tekliften faydalanmak için ilgili paketin ana üyelikte de olması ve 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Bu durumda üye, ana üyeliğinde bulunan bir paketi yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimli, diğer paketleri ise liste fiyatından izler.

Yan oda üyeliklerinde 40 TL aktivasyon bedeli üyeye aittir. Digiturk paketlerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu hizmet 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

ÜYE OL 
Yan Oda