X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Her hafta 9 Canlı Maç!

  Her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig maçı, maç özetleri, en kritik pozisyonlar ve futbola dair çok daha fazlası beIN SPORTS ekranlarında...

 • Spor Toto Süper Lig heyecanı

  Spor Toto Süper Lig’deki heyecan dolu maçları ve kıran karana şampiyonluk mücadelesini HD kalitesiyle izle!

 • Dilediğin Takımı Seç

  İster Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarını, ister şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını izle! Dilersen sadece tuttuğun takımın maçlarını da Süper Lig paketlerinde bulabilirsin!

 • En iyi spor programları

  MARATON, DEPAR, QUIZ, VAY BEE, ALO beIN, CAFE SPOR, İNTERAKTİF gibi birbirinden keyifli ve yepyeni spor beIN SPORTS programları


Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
(3 AĞUSTOS 2017’YE KADAR)
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
(3 AĞUSTOS 2017 SONRASI)
Giriş + Süper Lig Full Paket’
(Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
(3 AĞUSTOS 2017’YE KADAR)
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(3 AĞUSTOS 2017 SONRASI)
90,99 TL
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
(3 AĞUSTOS 2017’YE KADAR)
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(3 AĞUSTOS 2017 SONRASI)
79,99 TL
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
(3 AĞUSTOS 2017’YE KADAR)
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(3 AĞUSTOS 2017 SONRASI)
69,99 TL

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • 3 Ağustos 2017’ye kadar
  Spor Extra

 • 3 Ağustos 2017’ye kadar
  Mobil Süper Lig Paketi

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler 18 ay kullanım sözüyle Giriş Paketi ve Süper Lig paketleri (Süper Lig Full, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig Full paket 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır. 3 Ağustos 2017’ye kadar Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir.

Mobil Süper Lig paketi ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 18 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 80’lik-90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
3 Ağustos 2017’ye kadar hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde;  Online İşlemler Merkezi’nden veya  0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI:
18 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
· Hediye süresi bitiminde Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  Şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

 • Spor Extra

  Spor Extra paketi
  ilk 4 ay 19,99 TL.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.