X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Spor Toto Süper Lig Maçları

  Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde!

 • LİG TV dilediğin yerde seninle

  Hediye Mobil LİG TV ile LİG TV dilediğin yerde seninle! Mobil LİG TV ile LİG TV’yi webte, cepte, tablette 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!

 • Spor Extra

  İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!

 • Yetişkin Paketi

  Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 3 Ekim’e kadar keyfini çıkar!


Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( 3 Ekim'E Kadar )
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
( 3 Ekim SONRASI )
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( 3 Ekim'e Kadar )
21,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 Ekim Sonrası )
81,99 TL
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( 3 Ekim'e Kadar )
21,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 Ekim Sonrası )
70,99 TL
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( 3 Ekim'e Kadar )
21,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 Ekim Sonrası )
62,99 TL

LİG TV’ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

 • 3 Ekim’e kadar
  Spor Extra

 • Ücretsiz Kurulum

 • 3 Ekim’e kadar
  Yetişkin Paketi

 • 3 Ekim’e kadar
  Mobil LİG TV

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
Dilediğin Zaman Uygulaması | Dilediğin Yerde Uygulaması

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (LİG TV hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi 3 Ekim 2016 tarihine kadar sadece Giriş paketi fiyatına ayda 21,99 TL olarak faturalanır. 3 Ekim 2016’ya kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. 12 ay taahhüt verilmesi halinde 3 Ekim 2016’ya kadar Ulusal HD/Lig TV HD servisleri ücretsizdir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay taahhüt verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
· Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  LİG TV’ye şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay sadece 9,99 TL!

 • Spor Extra

  Spor Extra paketi
  ilk 3 ay 19,99 TL.