X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Spor Toto Süper Lig Maçları

  Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Lig TV Paketleri’nde!

 • Mobil Lig TV

  Hediye Mobil Lig TV ile Lig TV’ni dilediğin yerde seninle! Mobil Lig TV ile Lig TV’yi webte, cepte, tablette 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 • Spor Extra

  İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 • Yetişkin Paketi

  Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!


Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( İlk 3 Ay )
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
(4 – 12. Ay)
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İlk 3 Ay )
37,5 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(4 – 12. Ay)
74,99 TL
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İlk 3 Ay )
32,5 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(4 – 12. Ay)
64,99 TL
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İlk 3 Ay )
27,5 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
(4 – 12. Ay)
54,99 TL

Lig TV’ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

 • 1 Ay Spor Extra

 • Ücretsiz Kurulum

 • 1 Ay Yetişkin Paketi

 • 1 Ay Mobil Lig TV

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
Dilediğin Zaman Uygulaması | Dilediğin Yerde Uygulaması

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (Lig TV hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

FİYATLAR:
Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV Paketleri için geçerlidir. Giriş Paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketi ) ilk 3 ay boyunca %50 indirimli faturalanır. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 17,5 TL, sonrasında 34,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 15,0 TL, sonrasında 29,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir. Ayrıca; 12 ay kullanım sözü verilmesi durumunda Ulusal HD veya Lig TV HD servisleri ilk 3 ay boyunca ücretsizdir.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 473 73 73) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM: 
Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum aktivasyon ücretsiz, aktivasyon 30 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI: 
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular


• Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden ya da 0 212 473 73 73 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

• Taahhütüm bozulursa ne öderim? :

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  LİG TV’ye şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

 • Süper İndirim, Süper Paket!

  Daha fazla film ve belgesel keyfi bu pakette!

 • Spor Extra

  Giriş paketi ve Spor Extra paketi ilk 3 ay 19,99 TL.