X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
İlk 4 ay ayda sadece
52TL yerine
19 TL

Oscarlı Yıldızlar 19 TL'ye evinizde!

Aksiyondan komediye, dramdan gerilime, Oscar’lı filmler Filmin Yıldızı Paketi ile evinize geliyor.

2 ay boyunca beIN CONNECT ile tüm diziler hediye!
Üstelik sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye!

Filmin Yıldızı Paketi’nde Neler Var?

 • Herkese göre içerik

  Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları, beIN GURME ve beIN İZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, Spor Toto 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi, Formula 1, NBA’in yer aldığı S Sport ve beIN SPORTS HABER’le dünyanın sporu!

 • Oscar heyecanı evinizde!

  91. Oscar adayı filmler ve aksiyondan komediye her duyguya hitap eden Oscar’lı filmler

 • 4 ekranda film izleme özgürlüğü

  beIN CONNECT’te 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı paketinde!

 • Eğlencenin adresi!

  Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan filmler, beIN MOVIES kanallarında!


 • HD için
  Ek Ücret Yok

Fİyat Tablosu

  0 - 4 Ay (İndirimli) 5 - 15 Ay
Filmin Yıldızı Paketi
0 - 4 Ay (İndirimli)
19 TL / Ay
5 - 15 Ay
52 TL / Ay

Üstelik Kredi Kartıyla 12 ay Boyunca Ayda 42 TL Fırsatıyla!
* 12 ay taksit seçeneği Garanti, İşBankası , Yapı Kredi , HSBC , QNB Finansbank 'a ait ( taksit özelliği olan ) kredi kartları için geçerlidir.

 • Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye!

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

Kampanya 15 ay taahhütle Film Yıldızı paketini kapsar. Eutelsat ve Turksat üyeliklerinde geçerlidir. Film Yıldızı Paketi, İlk 4 ayda 19TL, kalan aylar aylık 52 TL’dir. Aktivasyondan itibaren ilk 2 ay boyunca beIN Connect üzerinden film ve dizi kategorilerindeki içerikler hediyedir. Kampanya kapsamında, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray veya Trabzonspor Taraftar Paketi hediyesi sezon sonuna kadar hediyedir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Mayıs 2019’a kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

UYDU ALICISI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77