Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Spor Toto Süper Lig Maçları

  Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Süper Lig Paketleri’nde!

 • Mobil Süper Lig

  Hediye Mobil Süper Lig ile beIN SPORTS Dilediğn Yerde seninle! Mobil Süper Lig ile beIN SPORTS’yi web’te, cepte veya tablette 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 • Spor Extra

  İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 Tenis Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 • Yetişkin Paketi

  Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarını 1 ay boyunca keyifle izle!


Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( İLK 3 AY )
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
( 4 – 12. AY )
Giriş Paketi + Süper Lig Full Paketi
(Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İLK 3 AY )
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 4 – 12. AY )
81,99 TL
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İLK 3 AY )
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 4 – 12. AY )
70,99 TL
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları)
Kampanya İndirimli Dönem
( İLK 3 AY )
29,99 TL
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 4 – 12. AY )
62,99 TL

beIN SPORTS’ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

 • Ücretsiz Kurulum

 • 1 Ay Boyunca
  Spor Extra

 • 1 Ay Boyunca
  Yetişkin Paketi

 • 1 Ay Boyunca
  Mobil Süper Lig

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
Dilediğin Zaman Uygulaması | Dilediğin Yerde Uygulaması

*Üyelik paketiniz kapsamındaki (beIN SPORTS hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Süper Lig Paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig Paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig Full Paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 81,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 70,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 62,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 41,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 31,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Süper Lig Paketi hediyedir.

Mobil Süper Lig ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig Paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
· Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Süper Lig Paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Süper Lig Paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  beIN SPORTS’ye şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay sadece 19,99 TL!

 • Spor Extra

  Spor Extra paketi
  ilk 3 ay 19,99 TL.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77