X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

DIGITURK Elektrik Kampanyasının Avantajları:

 • Digiturk indirimine sahip ol!

  İster evinizde ister iş yerinizde elektrik faturanız 120 TL üzerinde ise 19 TL'den başlayan Digiturk fatura indirimine sahip olabilirsiniz..

 • %5 İndirimli Elektrik Fiyatları ile tasarruf !

  Elektrik faturalarınızdaki elektrik birim satış bedeliniz ulusal tarife fiyatı üzerinden; 1100 TL’den fazla elektrik faturalarınız için %5 indirimli uygulanacaktır.


FİYATLAR

Elektrik Fatura Aralığı (TL)

Digiturk Fatura İndirimi

Taahhüt Süreleri

Elektrİk Bİrİm Fİyatı (*)

Elektrik Fatura Aralığı (TL)

120-300

Digiturk Fatura İndirimi

19 TL

Taahhüt Süreleri

24 ay

Elektrik Birim Fiyatı (*)

Sabit

Elektrik Fatura Aralığı (TL)

300-800

Digiturk Fatura İndirimi

52 TL

Taahhüt Süreleri

24 ay

Elektrik Birim Fiyatı (*)

Sabit

800-1100

Digiturk Fatura İndirimi

100 TL

Taahhüt Süreleri

24 ay

Elektrik Birim Fiyatı (*)

Sabit

1100-2250

Digiturk Fatura İndirimi

100 TL

Taahhüt Süreleri

24 ay

Elektrik Birim Fiyatı (*)

% 5 Elektrik indirimi
 • (*) İndirimler, EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife tablosundaki, ticari veya mesken abone grubu perakende tek zamanlı enerji birim bedeli üzerinden uygulanır. Diğer indirim olmayan fatura aralıkları için enerji birim bedelibirim satış bedeli, 21,94 Kr/kWh olarak sabitlenir.

Elektrik Kampanyasına üye olanları bekleyen hediyeler!

 • İndirimli Elektrik Fiyat Avantajları

* Bu hediyeye Fenerbahçe – Galatasaray maçı dahil değildir. Bu maçı, üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe / Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir

Kampanya Bilgileri

+

DETAYLAR

Kampanya, 01.06.2016-30.09.2016 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde her 2 abonelik için seçilecek Digiturk paket veya indirimine karşılık gelen 12 ay veya 24 ay taahhütle geçerlidir. Elektrik tedarik hizmetini IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş. (“ETİC”) sunmaktadır. EPDK’nın 18.03.2015 tarihli 29299 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayan, bir önceki veya mevcut takvim yılı içerisinde en az 3600kWh elektrik tüketimi gerçekleştirmiş tüketicilerin bu koşulları taşıdıklarının ETİC lehine onaylanması halinde bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında elektrik fatura tutarınıza göre belirlenmiş olan Digiturk paket indiriminden faydalanabilirsiniz. Digiturk abonelerinin kampanya kapsamında hak kazandıkları Digiturk paket indirim tutarları, abonelerin elektrik geçişleri onaylandıktan sonra Digiturk faturalarına yansıyacaktır. ETİC aboneliği başlangıç tarihinden itibaren senelik elektrik tüketim miktarı, seçilen paketteki tüketim miktarının alt limitine ulaşabilmelidir. .Digiturk’te iç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olup, dış kurulum hizmet bedeli 60 cm’lik çanak anten için 50 TL, 90 cm’lik çanak anten için 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Seçilen kampanyadaki enerji birim bedelinin sabit olması durumunda, uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, 21,94 Kr/kWh olarak sabitlenir, indirimli olması durumunda uygulanacak indirim bedeli EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatı üzerinden gerçekleştirilir. DIGITURK kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılar: rwww.eticelektrik.com ve www.digiturk.com.tr

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digiturk Elektrik Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?
Evet, hem DIGITURK hem de ETİC üyeliği için ayrı ayrı 24ay taahhüt verilmesi gerekiyor.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Elektrik faturası aylık ortalama bedeli 120 TL ve üzerinde olan herkes kampanyamıza başvurabilir. Başvurunuz sonucunda Elektrik EPDK'nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğin’e uygunluğu ETİC lehine onaylanmış Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

ETİC Elektrik ile Serbest Tüketici olursam elektrik arızalarından kim sorumlu olacak?
ETİC Elektrik sadece elektrik tedarikçiniz olacak yani size sadece elektrik satışı gerçekleştirecek ve faturalayacaktır. Elektrik altyapınızın sorumluluğu EPDK tarafından mevcut dağıtım firmanıza verilmiştir ve değiştirilemez. Dolyasıyla elektrik altyapınızdaki bakım, arıza, sayaç okumalarınızdan mevcut dağıtım firmanız sorumlu olmaya devam edecektir. ETİC’den daha avantajlı elektrik alırken, elektrik altyapınızın kalitesinde kesinlikle bir değişiklik olmayacaktır.

Elektrik faturamdaki birim elektrik fiyatında bir değişiklik olacak mı?
Uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, 21,94 Kr/kWh olarak sabitlenir, indirimli olması durumunda uygulanacak indirim bedeli EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatı üzerinden gerçekleştirilir.

Elektriğimi ETİC'den almak için benim yapmam gereken bir şey var mı?
Elektrik faturanızın örneğini etic@digiturk.com.tr adresine mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm işlemleri Digiturk - ETİC firması aracılığı ile tamamlayarak geçişinizi sorunsuz biçimde sağlayacaktır.

Digiturk Fatura indirimim ne zaman uygulanacak?
Kampanyaya katılımınız onaylandıktan ve ETİC firması ile sözleşmenizi imzaladıktan sonra elektriğinizi ETİC firmasından almaya hak kazanmanız  en az 20 gün, ortalama 45 gün sürecektir. Bu süre sonunda elektrik geçişiniz onaylandıktan sonra hak kazandığınız Fatura indiriminiz, Digiturk aboneliğinize tanımlanacaktır.

Diğer DIGITURK paketlerinden de faydalanabiliyor muyum?
Evet, kampanya kapsamındaki Digiturk paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 473 96 96) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. İşyeri kullanıcılarının paketlerine beIN SPORTS ve Film/Dizi paketleri eklenemez.

Elektrik Kampanyası kapsamında, faturalarımı nereye ödüyor olacağım?
Elektrik kampanyası kapsamında, hem DIGITURK hem de ETİC ile üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Üyeliğiniz boyunca, tarafınıza her iki firmadan ayrı ayrı iki fatura gönderilecektir. ETİC Elektrik faturalarınızı PTT şubelerinden, Finansbank ve Yapı Kredi Şube, Online Bankacılık hesabınızdan,İnternet Bankacılığı  ve Kredi Kartı Otomatik Ödeme kanalları ile ÜCRETSİZ ödeyebilirsiniz.

Elektrik borç sorgulaması nasıl yapılır?
ETİC abonesi olduğunuzda borçlarınızı, ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayarak öğrenebilirsiniz

Kampanya hakkında detaylı sorularım için nereden destek alabilirim?
DIGITURK müşteri hizmetlerini 0 212 473 96 96 arayabilirsiniz. Elektrik aboneliğiniz ile ilgili sorularınız için ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayabilirsiniz.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Süper mücadele Digiturk’te!

  Hemen pakete üye ol, erken üyelik fırsatından yararlan!

 • Film + Dizi keyfi bir arada!

  Digiturk Giriş + Film + Dizi Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

 • Spor Extra

  Spor Extra paketi
  ilk 3 ay 19,99 TL.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.