X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

Digiturk Film + Dizi Paketi’nde Neler Var?

 • Her ay 1000'e yakın film!

  İzlenme rekorları kıran en iyi filmleri dilediğin zaman izleme imkanı

 • Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm

  Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi BeIN Series’lerde.

 • Dublaj ve altyazı seçenekleri

  Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri.

 • beIN CONNECT!

  Yerli yabancı dizileri, 1000’den fazla filmi ve çok daha fazlasını TV’de, webde, cepte ve tablette izleyebilirsiniz.


Fİyat Tablosu

12 ay taahhütle İlk 3 ay (İndirimli) Kalan Aylar
12 ay taahhütle
Giriş + Film + Dizi Paketi
İlk 3 ay (İndirimli)
28,99 TL / Ay
Kalan Aylar
57,99 TL / Ay

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • İlk ay Süper Lig Paketi*

 • Spor Extra Paketi

beIN CONNECT ile izlemek istediğiniz her şey dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sizinle!

beIN CONNECT ile en sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig ve Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

KURULUM:
12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye, aktivasyon ücreti 20TL'dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+Dizi+HD paketi, , ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 28,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Turksat uydusu üzerinden yayın alan üyelerimiz için Giriş + Film + Dizi Paketi , ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 24,99 TL, kalan aylar ayda 49,99TL ‘dir.12 ay HD hediyesi Turksat uydusu üzerinden sunulmamaktadır. Dizi paketine Dilediğin zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları içindeki Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir. Dizi paketinde yer alan içerikleri Dilediğin Zaman uygulaması ile TV’den izlemek için uydu alıcınızın internet uyumlu modellerden biri olması ve internet hizmeti alıyor olmanız gerekmektedir. Dilediğin Yerde uygulaması ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında yer alan CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman uygulaması ile Yabancı Dizi kategorisinde yer alan içerikleri izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Diledigin Zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz. Kampanyalar 3 Haziran 2017’ye kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir

 

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Süper mücadele Digiturk’te!

  Hemen pakete üye ol, erken üyelik fırsatından yararlan!

 • Film ve İnternet Keyfi!

  Film ile Limitsiz İnternet ayda 76,99 TL’den başlayan fiyatlarla…

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.