X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Belgesel ile Zenginleşen Kaliteli İçerik

  Dünyaca ünlü ve kaliteli Nat Geo Wild, History, Discovery Channel ve daha fazla belgesel kanallarının yanısıra beIn GURME, beIN İZ gibi ödüllü Digiturk kanallar Merhaba Paketi’nde!

 • Sevilen programları HD izle!

  HD kanallarda birbirinden popüler filmler, yerli diziler ve belgeseller, müzik ve eğlence programları ve güncel haberler, HD görüntü kalitesiyle ekranlarınızda

 • Eğlencenin adresi!

  Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı birbirinden kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları..


Merhaba Paketi

24 ay
24 ay
14,99 TL / Ay

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • İlk ay Süper Lig ve Spor Extra

beIN CONNECT ile izlemek istediğiniz her şey dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sizinle!

beIN CONNECT ile en sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig ve Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

Paket İçeriği
Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra beIN İZ, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve beIN GURME kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak beIN Sports 90+1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

Digiturk Kurulum
Kampanya kapsamında, aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 130 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde;  Online İşlemler Merkezi’nden veya  0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

Detaylar
Bu teklif 24 ay taahhütle geçerlidir. Merhaba Paketi 24 ay ayda 14,99 TL’dir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Merhaba Paketi ile birlikte sadece Spor Extra satın alınabilir; Film ve Süper Lig paketlerine üye olmak için öncelikle Giriş Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. HD üyeliği 24 ay ücretsizdir. Aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde peşin 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır. Bu kampanya 03.06.2017’ye kadar geçerlidir.

Uydu Alıcısı
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Film + Dizi keyfi bir arada!

  Digiturk Giriş + Film + Dizi Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

 • Süper mücadele Digiturk’te!

  Hemen pakete üye ol, erken üyelik fırsatından yararlan!

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
0212 473 73 77