X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
3 Eylül’e kadar
49TL
Ayda 19TL

Avrupa’nın Yıldızları şimdi Digiturk’te!

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi maçları ile dolu dolu spor, belgesel, çocuk ve eğlence kanalları bu pakette!

HD için ek ücret yok!
Veri işleme ve paylaşım izni veren üyelere
ilk 1 ay Yıldız Dolu paket hediye!

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Avrupa Sporunun Adresi

  UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve maçlarını canlı izleyin; İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sport ile dolu dolu spor keyfini yaşayın, Spor Toto 1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğiyle yerli ve yabancı kanallarda!

 • Belgesel ve Çocuk Kanalları

  Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

 • Eğlencenin adresi!

  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy,

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 • HD için
  Ek Ücret Yok


Avrupa'nın Yıldızı Paketİ

3 EYLÜL'E KADAR AYLIK FİYAT 3 Eylül Sonrası Aylık Fiyat
Avrupa'nın Yıldızı Paketi
3 EYLÜL'E KADAR AYLIK FİYAT
19 TL
3 Eylül Sonrası Aylık Fiyat
49 TL

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

DIGITURK KURULUM
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 15 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için 3 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi yeni üyeliklerde 3 Eylül 2019’a kadar ayda 19 TL , kalan aylar paketin taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanır.

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Avrupanın Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir.

beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77