X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Her hafta 9 Canlı Maç!

  Her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig maçı, maç özetleri, en kritik pozisyonlar ve futbola dair çok daha fazlası beIN SPORTS ekranlarında...

 • Dilediğin Takımı Seç

  İster Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarını, ister şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını izle! Dilersen sadece tuttuğun takımın maçlarını da Süper Lig paketlerinde bulabilirsin!

 • En iyi spor programları

  MARATON, DEPAR, QUIZ, VAY BEE, ALO beIN, CAFE SPOR, İNTERAKTİF gibi birbirinden keyifli ve yepyeni spor beIN SPORTS programlarıFİYAT 12 AY TAKSİTLİ FİYAT*
Giriş + Süper Lig Full Paket
FİYAT
839,88 TL
12 AY TAKSİTLİ FİYAT*
69,99 TL
Giriş + Şampiyonlar Paketi
FİYAT
719,88 TL
12 AY TAKSİTLİ FİYAT*
59,99 TL
* 12 ay taksit seçeneği World, Bonus, Card Finans, Advantage ve Maximum kredi kartları için geçerlidir.

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • 3 Ay Boyunca
  Spor Extra

 • 3 Ay Boyunca
  Mobil Süper Lig

beIN CONNECT ile izlemek istediğiniz her şey dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sizinle!

beIN CONNECT ile en sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig ve Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

+

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Giriş + Süper Lig Full Paket ve Şampiyonlar paketleri bedelleridir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya World, Bonus, Card Finans, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir. Belirtilen paketlere ek tercihe bağlı olarak olarak toplam 60 TL’ye Ulusal HD servisi ve toplam 120 TL’ye HD servisi de üyeliğe eklenebilir. Veri işleme ve paylaşım izni veren üyelerimize 3 ay boyunca Spor Extra ve Mobil Süper Lig Paketi hediyedir. Mobil Süper Lig Paketi ile web’ten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Ka mpanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Süper Lig paketlerine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.

UYDU ALICI:
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

· Hediye süresi bitiminde Spor Extra ve Mobil Süper Lig Paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra ve Mobil Süper Lig Paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373 ) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  Şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 3 ay %50 indirimli!

 • Spor Extra

  Spor Extra paketi
  ilk 3 ay 19,99 TL.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.