X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X
HEMEN BAŞVUR

Bu Kampanyaya Neler Dahil ?

 • Dünyanın en prestijli futbol ligleri

  İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Brezilya Ligi

 • Basketbolun iki dev ligi!

  Avrupa basketbolunun devleriyle Turkish Airlines Euroleague ve heyecanlı maçlarıyla Spor Toto Basketbol Ligi’

 • En Prestijli Tenis Turnuvaları

  Dünyanın en iyi tenisçilerini bir araya getiren ATP Masters 1000 Tenis Turnuvaları.


Fİyat Tablosu

İlk 4 Ay
5-12.Ay
İlk 4 Ay
19,99 TL
5-12.Ay
41,99 TL

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • 1 ay Süper Lig

 • 3 Ağustos 2017’ye kadar HD

beIN CONNECT ile izlemek istediğiniz her şey dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sizinle!

beIN CONNECT ile en sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Süper Lig ve Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

+

DETAYLAR
Bu hizmetten faydalanmak için 12 ay kullanım sözüyle Giriş paketi üzerine Spor Extra paketine üye olunması gerekmektedir. 1 ay boyunca Süper Lig Paketi ve 3 Ağustos 2017 tarihine kadar HD hediyedir. Hediye Süper Lig Paketine Galatasaray-Fenerbahçe derbisi dahil değildir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir.

KURULUM:
Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 80’lik-90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında:
3 Ağustos 2017’ye kadar hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI:
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
- Hediye süresi bitiminde Süper Lig ve HD paketinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

Süper Lig ve HD paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

- Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Öne Çıkan Kampanyalar

 • Süper mücadele Digiturk’te!

  Hemen pakete üye ol, erken üyelik fırsatından yararlan!

 • Film Paketi

  Film Paketi ilk 4 ay ayda 19,99 TL!

 • Zirve Mücadelesi Digiturk'te

  LİG TV’ye şimdi üye olun, Süper Lig’in heyecanını kaçırmayın.

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.