X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Digiturk IQ
   
1 - Ethernet kablosu : İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.
   
   
2 - Kablosuz erişim noktası: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğuınuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.
   
   
3 - Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası*: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımı ile uydu alıcınıza bağlayın . Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır.. Bu yöntem ile internet uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Dilediğin zaman uydu alıcısı ile izleyeceğiniz yayınlar internet üzerinden televizyonunuza aktarılmaktadır. Daha ekonomik bir izleme keyfi için, Dilediğin zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz.

* Eve gelen elektrik hattındaki voltaj dalgalanmaları ve evdeki eletronik eşyaların çalışmasından internet performansı etkilenebilmektedir.
   
Uydu alıcınızın internete bağlandığından emin olun !
Kurulumu yaptıktan sonra uydu alıcınızıda Ana Menü - > Kurulum - > Ethernet Ayarları menüsünde iken kumandanızda yer alan mavi tuşa basarak internet bağlantınızın aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.