X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ile Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde, “FUTBOLA DEĞER” teması altında bu yıl ikincisi düzenlenecek Futbol Zirvesi; Türkiye futbolunun marka değerini, bugünü ve yarınını masaya yatırmak üzere, 20 Mart 2017 tarihinde İstanbul’da toplanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek Zirve’de, spor dünyasının önde gelen isimleri İstanbul’a akın edecek.
Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri  İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ve Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde düzenlenecek ‘Futbol Zirvesi’’nin bu yılki ana teması “FUTBOLA DEĞER”.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Zirve’de; Türkiye futbolunun marka değeri, bugünü ve yarını masaya yatırılacak.

Ülke futboluna değer katma ve marka değerini artırma hedefiyle 20 Mart’ta gerçekleşecek olan Zirve’ye; en büyük destekçisi olduğu Türk futbolunun daha da gelişmesi için uluslararası birikimini paydaşlarının hizmetine sunmayı görev addeden beIN MEDIA GROUP’un küresel bağlantıları sayesinde davet ettiği birçok ünlü yıldız da katılacak.

UEFA, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), NBA, Bundesliga, La Liga, Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB) gibi markalaşmış kurum ve spor organizasyonlarının üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, Türk ve dünya futbol endüstrisine yön veren uzman isimler ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ve Milli Takım oyuncuları Zirve’de bulunarak; futbolumuzun hem ticari hem de sportif anlamda daha iyi noktalara taşınması yönünde ilham verecek başarı öykülerini paylaşacak.

Zirve’de, ‘FUTBOLA DEĞER’ teması çerçevesinde, futbol sektörü sadece bir spor branşı olmanın ötesinde; sahadaki futbolculardan hakemlere, teknik kadrolardan Kulüp yönetimlerine, farklı renklere gönül veren taraftarlardan saha gerisinde hizmet sunan görevlilere, sponsorlardan yayın ekiplerine kadar dünya üzerinde milyarca insanın yaşamına temas eden bir ‘değer’ olarak, her boyutuyla ele alınacak.

20 Mart’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 2. Futbol Zirvesi’nde düzenlenecek panel, oturum ve konuşmalarda Türk futbolu; marka değeri, futboldaki yenilikler ve futbolun ticari yönü ekseninde değerlendirilecek ve ilham verici başarı öykülerinin de ışığında, futbolumuza daha fazla değer katma yolunda atılabilecek adımların saptanması hedeflenecek.

Güncelleme: 10:23 15 Mart 2017 Çarşamba
DİĞER HABERLER
Digiturk`ten Yeni Dönemde Güçlü Transfer
Digiturk'ten Yeni Dönemde Güçlü Transfer

Eren Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak görevine başlamıştır.

DETAY >
Digiturk`ten Kamuoyuna Önemli Duyuru
Digiturk'ten Kamuoyuna Önemli Duyuru

Mevcut durumda; söz konusu söylentilerde ifade edildiği gibi bir anlaşma planımız bulunmamaktadır.

DETAY >
Digiturk’ten Türkiye’de ilk Türkçe betimlemeli yabancı dizi
Digiturk’ten Türkiye’de ilk Türkçe betimlemeli yabancı dizi

Türkiye’nin öncü dijital platformu Digiturk bir ilke daha imza attı.

DETAY >
“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de
“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de

“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” filmini 28 Ocak Cumartesi akşamı 22:00’da Digiturk 17 No’lu kanalda, TV’de ilk kez yayında...

DETAY >
Yenilenen beIN GURME’de değişmeyen tek şey damak tadı
Yenilenen beIN GURME’de değişmeyen tek şey damak tadı

Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, yeni döneminde birbirinden keyifli beş yeni programla izleyicilerinin karşısında.

DETAY >
Disney’in prensesleri yarıyıl tatili boyunca Digiturk’te
Disney’in prensesleri yarıyıl tatili boyunca Digiturk’te

Disney’in birbirinden ünlü prenseslerinin hikâyelerini anlatan 19 animasyon 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Digiturk'te

DETAY >
Digiturk kanalları beIN markası altında birleşiyor!
Digiturk kanalları beIN markası altında birleşiyor!

beIN MEDIA GROUP’a katılan Digiturk, yenilenen kanal adları, logoları ve stüdyoları ile 2017 yılına iddialı bir giriş yapıyor.

DETAY >
Digiturk’ten 007 Bond kanalı
Digiturk’ten 007 Bond kanalı

Efsane seri 007 James Bond, Digiturk’ün yeni pop-up kanalı ile 13 Ocak tarihinden itibaren hayranlarıyla buluşacak.

DETAY >
Tüm Haberler
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.