X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ile Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde, “FUTBOLA DEĞER” teması altında bu yıl ikincisi düzenlenecek Futbol Zirvesi; Türkiye futbolunun marka değerini, bugünü ve yarınını masaya yatırmak üzere, 20 Mart 2017 tarihinde İstanbul’da toplanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek Zirve’de, spor dünyasının önde gelen isimleri İstanbul’a akın edecek.
Dünya Futbolunun Zirvedeki İsimleri  İstanbul’da Buluşuyor.

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ve Digiturk’ün ana hissedarı beIN MEDIA GROUP işbirliğinde düzenlenecek ‘Futbol Zirvesi’’nin bu yılki ana teması “FUTBOLA DEĞER”.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı teşrifleriyle gerçekleştirilecek ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Zirve’de; Türkiye futbolunun marka değeri, bugünü ve yarını masaya yatırılacak.

Ülke futboluna değer katma ve marka değerini artırma hedefiyle 20 Mart’ta gerçekleşecek olan Zirve’ye; en büyük destekçisi olduğu Türk futbolunun daha da gelişmesi için uluslararası birikimini paydaşlarının hizmetine sunmayı görev addeden beIN MEDIA GROUP’un küresel bağlantıları sayesinde davet ettiği birçok ünlü yıldız da katılacak.

UEFA, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), NBA, Bundesliga, La Liga, Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB) gibi markalaşmış kurum ve spor organizasyonlarının üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, Türk ve dünya futbol endüstrisine yön veren uzman isimler ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ve Milli Takım oyuncuları Zirve’de bulunarak; futbolumuzun hem ticari hem de sportif anlamda daha iyi noktalara taşınması yönünde ilham verecek başarı öykülerini paylaşacak.

Zirve’de, ‘FUTBOLA DEĞER’ teması çerçevesinde, futbol sektörü sadece bir spor branşı olmanın ötesinde; sahadaki futbolculardan hakemlere, teknik kadrolardan Kulüp yönetimlerine, farklı renklere gönül veren taraftarlardan saha gerisinde hizmet sunan görevlilere, sponsorlardan yayın ekiplerine kadar dünya üzerinde milyarca insanın yaşamına temas eden bir ‘değer’ olarak, her boyutuyla ele alınacak.

20 Mart’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 2. Futbol Zirvesi’nde düzenlenecek panel, oturum ve konuşmalarda Türk futbolu; marka değeri, futboldaki yenilikler ve futbolun ticari yönü ekseninde değerlendirilecek ve ilham verici başarı öykülerinin de ışığında, futbolumuza daha fazla değer katma yolunda atılabilecek adımların saptanması hedeflenecek.

Güncelleme: 10:23 15 Mart 2017 Çarşamba
DİĞER HABERLER
Oscar’ın en iyileri sadece Digiturk’te
Oscar’ın en iyileri sadece Digiturk’te

89’uncu Oscar Ödülleri’nde tüm "Ana Kategori Ödüllerini" kazanan filmlerin hepsi Digiturk’te

DETAY >
İtalya Serie A Ligi yeni sezonda da Digiturk’te
İtalya Serie A Ligi yeni sezonda da Digiturk’te

Dünyanın en çok takip edilen liglerinden İtalya Serie A Ligi 2016-2017 sezonunda da Digiturk ekranlarından yayınlanacak.

DETAY >
Digiturk`ten Basın Açıklaması
Digiturk'ten Basın Açıklaması

Digiturk'ten Basın Açıklaması

DETAY >
“Açelya’nın Mutfağı” beIN GURME’de
“Açelya’nın Mutfağı” beIN GURME’de

Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de yepyeni bir program başlıyor.

DETAY >
En İyi Kanal: beIN MOVIES FESTIVAL HD!
En İyi Kanal: beIN MOVIES FESTIVAL HD!

Eutelsat TV Ödülleri’nde beIN MOVIES FESTIVAL HD kanalı ‘En İyi Film Kanalı’ ödülünü kazandı...

DETAY >
Digiturk’le Muhabbetten Geri Kalma
Digiturk’le Muhabbetten Geri Kalma

Digiturk’ten yeni reklam kampanyası: “Digiturk’le Muhabbetten Geri Kalma”

DETAY >
Digiturk`te Yeni Kanallar
Digiturk'te Yeni Kanallar

Digiturk yeni kanallarla içerik liderliğinde arayı açıyor.

DETAY >
Digiturk`ten duyuru
Digiturk'ten duyuru

Basın Açıklaması

DETAY >
Tüm Haberler
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.