Demet Akbağ ‘Sedef’li Lezzetler’de

Demet Akbağ ‘Sedef’li Lezzetler’de

Mutfak ustası Sedef İybar’ın sağlıkla lezzeti birleştirdiği tariflerin yer aldığı programı ‘Sedef’li Lezzetler’e usta oyuncu Demet Akbağ konuk oluyor. 12 Şubat Perşembe günü canlı yayınla ekrana gelecek yeni bölümde iki kardeş aşka, sevgiye dair keyifli bir sohbet gerçekleştirirken, Sevgililer Günü’ne özel olarak beIN GURME izleyicileri için kek pişirecek.

‘Sedef’li Lezzetler’, Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de en sağlıklı ve en leziz tariflerle ekrana gelmeye devam ediyor. Televizyon programlarından ve yemek kitaplarından tanıdığımız Sedef İybar, bilinen tarifleri daha hafif ve sağlıklı kılmak üzerine hazırladığı programı ‘Sedef’li Lezzetler’de 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ablası ve ünlü oyuncu Demet Akbağ’ı ağırlıyor. 

İki kardeş aşka ve sevgiye dair keyifli bir sohbet gerçekleştirirken, bir yandan da Sevgililer Günü konseptli sofra hazırlamanın püf noktalarını izleyiciye aktaracak. Birlikte lezzetli bir kek pişirecek ikili, anlatacakları anılarıyla beIN GURME izleyicilerinin yüzünü güldürecek. Demet Akbağ’ın konuk olacağı ‘Sedef’li Lezzetler’in yeni bölümü 12 Şubat Perşembe günü saat 11.35’te beIN GURME’de canlı yayınla ekrana gelecek.

Güncelleme: 09:42 18 Şubat 2015 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.