X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

DESTINATION WEDDING

Keanu Reeves ve Winona Ryder’ı yıllar sonra yeniden bir araya getiren “Destination Wedding” (İstikamet: Düğün), sıcacık ve renkli bir romantik komedi.

Hayattan umduğunu bulamamış Frank ve Lindsay bir tanıdıklarının düğününe giderken havaalanında tanışırlar. İkisinin de aksi ve inatçı karakteri yüzünden başta birbirlerinden pek pozitif elektrik alamazlar. Ne var ki, Kaliforniya’nın en güzel bağlarından birinde gerçekleştirilecek kır düğünü yaklaştıkça birbirlerini daha iyi tanırlar ve atışmaları kısa süre sonra aşka dönüşür… Daha önce “Bram Stoker’s Dracula” ve “A Scanner Darkly” gibi filmlerde de bir çifti canlandırmış olan Reeves ve Ryder ta 1980’lerden beri iki iyi arkadaş aynı zamanda. Yıllar sonra karşılarına gelen “Destination Wedding” gibi sempatik bir romantik komedi projesinde de birlikte oynama şansını kaçırmamışlar. Filmin yönetmeni ise “Mad Men” gibi çok popüler bir dizinin de yapımcılığını üstlenmiş Victor Levin.

Home Again
Home Again
Home Again

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77