X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

Filmo Özel Yaz Kuşağı
Tür: Çocuk
JOJO’nun sana özel film kuşağı “FİLMO”da bu ay neler var neler! İlk kez ekrana gelecek birbirinden komik, eğlenceli ve macera dolu “Niko: Yıldızlara Yolculuk”, “Hip-hop Dansçıları” gibi filmlerle, sinema keyfini evde doyasıya yaşayacaksın.

Niko: Yıldızlara Yolculuk: (YENİ) Bir ren geyiği olan Niko, babasının Noel Baba'nın geyiklerinden biri olduğunu öğrenir. Bu sevimli ren geyiğinin en büyük hayali babası gibi uçmaktır ve bunu yapabilmek için babasını, Noel Baba'yı ve diğer uçan geyiklerini aramaya başlar.Fakat yolda kötü kurtlar vardır ve onlara yakalanmamak için sincap Julius ve Wilma ile birlikte büyük bir macera yaşarlar. İskandinav ülkelerinin Buz Devri olarak kabul edilen Niko: Yıldızlara Yolculuk, eğlenceli bir animasyon.

Hip Hop Dansçları: (YENİ) Hip Hop Dansçıları çocuklar için yarışma düzenler. Çocukların en iyi hiphop videosunu çekmek için 2 hafta süreleri vardır. Tutucu ve katılmasını uygun görmeyen işadamının kızı olan Allison, arkadaşlarına karşı sadık kalma ve babasının onayı arasında kalmıştır. Onsuz video çekilemeyeceğinden, babasına karşı gelecek midir ? veya başka çözüm bulabilecek midir? Mary Kate ve Ashley Olsen filmlerinin yapımcısı Mark Bacino ve Jim Green ve İparenting Media ödülü olan Suzy Stone tarafından hazırlanan eğlenceli bir hikaye...

Oyuncak Savaşçısı: Ülkesinde sevilen bir oyuncak olan Prenses Şerbet tarafından yönetilen Oyuncaklar Diyarı'nda geçiyor hikayemiz. Günün birinde bu muhteşem hayal dünyası, karanlık bir güç tarafından tehdit edilir. Bunun üzerine güzel prenses, krallığını kurtaracak savaşçı bir prens aramaya koyulur ve karşısına Gerçek Dünya'da yaşayan Jinoo çıkar. Bundan böyle Jinoo'nun görevi, güçlü bir oyuncak savaşçı olmaktır...

Alice Aynanın İçinden: Lewis Carrol’un Romanından uyarlanan film,yazarın bir başka ölümsüz eseri ‘’Alice Harikalar Diyarında’’nın devamı niteliğinde...Alice, sihirli bir ayna aracılığı ile başka bir dünyaya geçer.Konuşan böcekler,tuhaf sorularla burası kendine özgü bir mantığa sahiptir.Alice bu büyülü dünyada kendisini şaşırtıcı serüvenler içerisinde bulur.

Bir Yaz Macerası: Ekranların en popüler yüzü, kukla kurbağa Froggy Doo ortadan kaybolursa neler olur? İki kardeş, Rocky ve Elliott Plumm, bu ünlü kurbağayı bulmak için hayatlarının macerasına atılırlar... FİLMO kuşağında aksiyon ve komediyle harmanlanmış, ödüllü bir macera ve aile filmi izlemek için ekran başına!

Alice Tepetaklak: Annesini kaybetmesinin acısını hala yaşayan,Alice Mckinley Babası Ben dükkan satın alıp kendisi ve ağabeyiyle birlikte yeni şehre taşınınca hayatı daha çok karışır. Ergenliğinin getirdiği ağrılarla, Alice yeni okuluna alışmakta zorluk çeker.Kendini utangaç ve yalnız hisseden Alice çoğu kez kaçar.

Booky’s Crush (Booky ve İlk ve Heyecan): Thomas ailesi,çocukları Willa,Arthur,Booky ve Jakey ile birlikte yaşamaktadır.Maddi imkanları iyi olmadığı için 11 yaşındaki Booky 6. Sınıftaki Georgia’ya ders vermeye başlar.

Vacation With Derek (Derek’le Tatil) : Derek’le Yaşam dizisinin devamı niteliğindeki filmde iki kardeş Derek ve Casey büyük annelerini ziyarete giderler ama tatilde de tatlı çekişmelerinden geri kalmazlar.

The Real Macaw ( Kahraman Papağan) : Bir çocuğun papağan Mac sayesinde define hırsızlarını bulmaya çalıştığı macera yüklü film.

A Kid in Alaaddin’s Palace (Alaaddin’in Sarayında Bir Çocuk) : Pizzacıda çalışan genç şoförün sihirli lambayı bulması sonucunda içindeki cinle olan maceralarını anlatan bir film.

Frank (Frank) : Yaz tatillerini cennet gibi bir adada geçiren York ailesi, terk edilmiş çok sevimli bir köpek bulur.Evin küçükleri,anne ve babalarını Frank adlı bu sevimli köpek iyileşene kadar onlarla kalması için ikna edecektir.

Max Rules ( Max’in Kuralları) : FBI’ın çalınan mikroçipini bulan teknoloji meraklısı üç küçük afacanın maceralarına odaklanıyoruz.

20.000 Leagues Under The Sea (Denizler Altında 20:000 Fersah) : Jules Verne’nin ünlü romanı bu kez de bir animasyonla ekranlara geliyor.

Ozzie (Ozzie) : Ozzie,Avustralya’da yaşayan bir koaladır.Bir gün bir kundakçı tarafından kaçırılır.Kundakçıların elinden kaçan Ozzie,8 yaşındaki Justin’in çantasına saklanınca komedi başlar.

Dragons:Fire&Ice (Ejderhalar:Ateş ve Buz) : Güç kristalleriyle dünyaya barış ve bilgelik getiren ejderhalar,gizemli bir şekilde ortadan yok olur.Bunun için birbirlerini suçlayan acımasız Norvagen’ler ile baş düşmanları Draigar’lar arasında bin yıl sürecek bir savaş başlar.

Dragons:Metal Ages (Ejderhalar:Metal Çağı) : Draigar’larla Norvagen’ler arasındaki büyük kavga sona ermiş ve kral Thoran, ejderha dünyasındaki saltanatını barış içinde sürdürmektedir.Taa ki Odaku’ların cadı kraliçesi Scylla ejderha ve insan dünyasını fethetmek üzere harekete geçene kadar...
  • TRT Çocuk
  • Baby TV
  • Sony Çocuk
  • Baby First
  • Disney Junior
  • Disney Channel
  • Cartoon Network
  • Nick Jr.
  • Nickelodeon HD
  • Nickelodeon HD
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.