X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

BOOK CLUB

Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ve Mary Steenburgen gibi dört muhteşem aktrisi bir araya getiren “Book Club” (Kitap Kulübü), “Grinin 50 Tonu”nu okuyan dört kadının hayatının nasıl değiştiğini eğlenceli bir dille anlatıyor.

Diane, Vivian, Sharon ve Carol çok uzun yıllardır aralarından su sızmayan dört eski arkadaştır. Yaşları biraz ilerlemiştir ama yine de hepsi hayatlarına hareket katmak için güçlü motivasyonlara sahiptir. Rutin hayatlarını biraz kırmak için kitap kulüplerinde okumak üzere “Grinin 50 Tonu”nu seçerler. Tüm dünyada büyük ses getiren bu kitabın kışkırtıcı üslubu ve içeriği kısa sürede dördünü de cezbeder. Kitabın cazip tonu kısa sürede dört kadının da aşk hayatına hareket katacaktır. Pek çok filmde üstlendiği yapımcı kimliğiyle tanınan Bill Holderman’ın ilk yönetmenlik denemesi olan “Book Club”, Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ve Mary Steenburgen’den oluşan müthiş bir aktris dörtlüsünün yanı sıra oyuncu kadrosundaki Andy Garcia, Don Johnson, Richard Dreyfuss, Alicia Silverstone gibi başka yıldız isimlerle de dikkat çeken bir aşk ve komedi filmi.

Book Club
Book Club
Book Club

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77