X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

A SIMPLE FAVOR

Blake Lively ve Anna Kendrick gibi hem yetenekli hem güzel iki aktrisi bir araya getiren “A Simple Favor” (Küçük Bir Rica), zaman zaman komediye de göz kırpan gizemli bir gerilim filmi.

Darcey Bell’in popüler romanından uyarlanan “A Simple Favor” (Küçük Bir Rica) üst sınıfa mensup iki Amerikalı anneyle tanıştırıyor bizleri. Bunlardan biri çevresinde herkes tarafından takdir edilen, güçlü, karizmatik Emily. Mutlu bir evliliği ve varlıklı bir hayatı olan Emily’ye nazaran Stephanie ise daha mütevazı bir kadındır. İki anne aynı sınıfta olan oğulları sayesinde tanışmışlardır. Emily sık sık yoğun iş temposunu bahane ederek oğlunu okuldan Stephanie’nin almasını rica eder. Stephanie bu ‘küçük rica’yı kırmaz ama yine bir gün Emily’nin oğlu Ian’ı okuldan aldıktan sonra Emily bir türlü gelip oğlunu almaz. Emily’ye bir türlü ulaşamayınca endişelenen Stephanie önce Emily’nin kocasına haber verir. O da Emily’ye ulaşamayınca iş polise kadar uzanır… Emily kayıplara karışmıştır… Blake Lively ve Anna Kendrick gibi son dönemin iki gözde aktrisinin başrolleri üstlendikleri filmin yönetmen koltuğunda Paul Feig oturuyor. Film son dönemin en ilgi çekici gizemli gerilimlerinden biri.

Bel oscar
Bel oscar
Bel oscar

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77