X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

A QUIET PLACE

Uzaylı canavarların istila ettiği yakın bir gelecekte hayatta kalmaya çalışan bir ailenin hikayesini anlatan “A Quiet Place” (Sessiz Bir Yer), yılın en çok övgü toplayan korku/gerilim filmlerinden biri

Yakın bir gelecekte dünya uzaylı canavarların istilasına uğramıştır. Sese karşı son derece duyarlı olan bu yaratıklardan izole bir hayat sürebilmek için Abbott ailesi küçük bir çiftlikte mütevazı bir hayat kurmuş, deyim yerindeyse ‘çıt çıkarmadan’ yaşamaktadır. Baba Lee ve anne Evelyn çocuklarını canavarlardan mümkün olduğunca uzak tutmaya uğraşmaktadırlar. Ailenin küçük oğlunun talihsiz bir şekilde canavarlardan biri tarafından kapılmasıyla şoke olurlar. Karı koca oyuncular John Krasinski ile Emily Blunt’u bir araya getiren filmin yönetmenlik koltuğunda da Krasinski oturuyor. Dünya çapında 338 milyon dolarlık sürpriz bir hasılat yakalayan film, eleştirmenlerden de çoğunlukla tam not almış bir korku/gerilim örneği.

Black Panther
Black Panther
Black Panther

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77